Serwis informacji o odpadach dla mieszkańców gminy

Firma ARISCO istnieje na rynku informatycznym od 1989 roku. Jesteśmy producentem oraz dostawcą kompleksowych rozwiązań informatycznych dla jednostek administracji publicznej, samorządowej oraz sektora biznesowego.

Dzięki wieloletniej praktyce i doświadczeniu stworzyliśmy oprogramowanie komputerowe doskonale przystosowane do oczekiwań sektora administracji budżetowej i samorządowej, który stanowi dominującą większość spośród naszych klientów.

Podstawowym celem przyświecającym firmie ARISCO  przy tworzeniu oprogramowania oraz serwisów jest dążenie do opracowywania profesjonalnych rozwiązań informatycznych, w pełni dostosowanych do wymogów stawianych przez ustawodawcę.

Dowodem naszej dobrej pozycji na rynku usług informatycznych jest stale powiększająca się liczba zadowolonych klientów. System Karty Stałego Klienta, związany z aktualizacją oprogramowania i oparty na dobrowolnych opłatach, świadczy o naszym partnerskim stosunku do klienta i daje gwarancję pełnej satysfakcji z pracy na naszych systemach.
 

Copyright 2013 Arisco Sp. z o. o.